Een aantal foto’s van het wielrennen (tijdrit) voor dames van vanochtend.
Na een laatste inspectieronde inclusief sprintje van de wijkagenten is vanochtend de eerste Nederlandse deelneemster aan het EYOF op het Lint van start gegaan.
Heeft u ook leuke foto’s? Mail dan de redactie: [email protected]




Joyce Pherai liked this on Facebook.
Heel vervelend dat nergens aangegeven stond dat de rotonde naar de A2 afgesloten werd! Frustrerend als je naar je werk moet en door deze afsluiting de Meern ook helemaal vast liep. Goed geregeld voor de fietsers helaas niet voor de bewoners!!
De organisatie van EYOF heeft hiervan wel een kaart op haar website geplaatst en is te vinden op: https://utrecht2013.com/wp-content/uploads/sporten/Afzetting-wielrennen.jpg (al is het nu wat laat).
Inderdaad jammer dat dit niet al te duidelijk gecommuniceerd werd. Politie Vleuten – De Meern gaf zelfs aan dat er geen kaart van aanwezig was.
Geschiedenis Van Leidsche Rijn liked this on Facebook.