De bordjes bij de ingang van het Máximapark worden aangepast. De gemeente verbiedt mensen nu om er tussen zonsondergang en zonsopgang te komen, maar dat moet veranderen.
Als het park na zonsondergang niet meer toegankelijk is, mogen de fietspaden ook niet gebruikt worden en wordt restaurant Anafora onbereikbaar en dat is niet de bedoeling. Bovendien staan er woningen in het park.
De gemeente zegt dat de borden niet duidelijk zijn. “Het is onvolledig. Het moet heel duidelijk zijn voor iedereen hoe je het park mag gebruiken”, zegt woordvoeder Maud Bredero tegen RTV Utrecht. “Dat je daar mag fietsen ‘s avonds op de verlichte fietsweg: dat is heel logisch. Daar hoeft niemand aan te twijfelen.”
De gemeente Utrecht past de borden aan de ingang van het park zo snel mogelijk aan.
Bron: VAR


Komt er dan ook meer verlichting langs het lint en dan vooral bij de zebrapaden?!
@regleidscherijn en het lint toegankelijk voor #hardlopen #leidscherijn# dit is een fail van gemeente #Utrecht
Borden gezien. Hardlopen Fietsen Skaten in t donker verboden?! http://t.co/Nu94VI10tc