Politie in Vleuten gaat achter een dinosaurus aan

Politie Vleuten-De Meern twitterde maandag 7 oktober het volgende: Breaking! De dinosaurus is terug! Vannacht gezien op de Heldinnenlaan. Bleek toch nep. Mogelijk gedumpt na diefstal.

Politie ontdekt dinosaurus

Het bleek hier te gaan om een stunt van Dierenpark Amersfoort die de grote nepdinosaurus neer hadden gezet op meerdere plaatsen in de provincie, waaronder op de Heldinnenlaan in de buurt van de Haarrijnse Plas. De politie ging er in eerste instantie vanuit dat het gevaarte ergens gestolen zou zijn.
De dinosaurus zou door de politie zijn meegenomen en hebben laten weten dat het weer opgehaald kan worden. Het direnpark heeft laten weten er nog niets over gehoord te hebben.

Het dierenpark zou aandacht hebben willen vragen voor een nieuwe attractie en zou om die reden deze publiciteitsactie bedacht hebben.

1 gedachte over “Politie in Vleuten gaat achter een dinosaurus aan”

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven