Wereldwijd is 7 december 2013 “Help-Portrait Day” en werken fotografen, visagisten en haarstylisten belangeloos om voor mensen met een krappe beurs GRATIS een mooie portretfoto te maken. Een team van 50 vrijwilligers is dan actief om een mooie dag in de Geertekerk in Utrecht te organiseren. Ken je iemand die een gratis professionele portretfoto verdient? Meld deze dan nu aan voor de 2013 editie van de wereldwijde “Help-Portrait Day”, die plaatsvindt op 7 december a.s. in de Geertekerk in Utrecht.
Programma ‘Help Portrait’ is van origine een idee van de Amerikaanse fotograaf Jeremy Cowart. Een portretfoto is niet alleen uniek, maar ook een blijvende herinnering. Het kan een leven lang gekoesterd worden. Helaas zijn er veel mensen, die niet de mogelijkheid hebben om een portret te laten maken door een professionele fotograaf. Terwijl ze dit wel graag zouden willen. Denk aan zieke of oudere mensen, mensen met weinig inkomen, daklozen…etc.
Vanaf 10:00 tot 15:00 uur is iedereen welkom, waarvan jij vindt dat die een portret verdient. Prachtige locatie In Utrecht staat de Geertekerk en zeer geschikt als locatie voor dit event. Deze accommodatie heeft een mooie uitstraling. Het adres is: Geertekerkhof 23, Utrecht.
Nu aanmelden: kan op http://www.help-portrait030.nl of stuur een email aan [email protected].

