De bouwvergunning hadden ze al en nu er geen enkel bezwaar gemaakt is tegen de bouw van een strandpaviljoen op de Haarrijnseplas kan het eindelijk definitief doorgang vinden. Alhoewel de eerste palen er deze week nog in zouden gaan, zal dat vanwege de bouwvakantie helaas niet doorgaan.
Het goede nieuws is dat het paviljoen er in ieder geval gaat komen. Om alvast in de stemming te komen zijn zij van plan om bij mooi weer te zorgen voor een ‘rollende keuken’ zodat de bezoekers van de Haarrijnseplas niet alleen kunnen genieten van het strand en zon maar ook van een hapje en een drankje. Wanneer dit precies zal gebeuren is nog niet bekend.
Lees ook:
– Haarrijnseplas krijgt een echt strandpaviljoen


Dennis van Eckeveld liked this on Facebook.
RegioLeidscheRijn: Successen en tegenvallers voor strandpaviljoen Haarrijnseplas http://t.co/fGOTGQm7j7
Benieuwd naar die ‘rollende keuken’ @chriskrouwels: Successen en tegenvallers strandpaviljoen Haarrijnseplas http://t.co/6fY7lHzVEN
John van Loon liked this on Facebook.
Pingback: Volgende week start bouw strandpaviljoen | Regio Leidsche Rijn