Mijn naam is Tamara (38 jaar) en ben jongerenwerker vanaf mijn 22e jaar. Ik doe mijn werk nog steeds met veel liefde en passie en geniet van de grote en kleine resultaten die gebeuren in mijn werk.
Dit werk moet je doen met je hart, want voor het geld en de werktijden kan je het beter niet doen. Je roeping eigenlijk.
Ik werk in veel verschillende wijken met allemaal verschillende accommodaties met ieder zijn eigen jongeren. En dat is wat het werk zo mooi maakt. Iedere keer heb je met verschillende jongeren te maken, soms zijn ze jong, soms wat ouder, soms hebben ze problemen, soms gelukkig niet, soms zijn het meisjes van 11 jaar en een andere keer meiden van 18 jaar. Ieder met zijn of haar eigen kijk op het leven. En daar ga jij gesprekken mee aan. Praat je over de dingen waar ze mee maken hebben, de problemen waar ze tegen aan lopen, de wensen, de dromen, scholing, werk noem het maar op. Geen dag is saai en geen dag is het zelfde.
Naast mij staat er een mooi en fijn team bestaande uit:
- Leidinggevende: Annie
- Individueel begeleider: Demie
- Straatgroep coördinator: Mustapha
- Jongerenwerk Leidsche Rijn: Fouad, Mo, Letitia, Jhonny en Tamara
- Jongerenwerk Vleuterweide: Hassan, Rachid, Mimoun en Tamara
- Jongerenwerk Vleuten: Jhonny en Letitia
- Jongerenwerk Veldhuizen: Hassan, Rachid, Mimoun en Tamara
- Jongerenwerk de Meern: Mustapha, carla en Tamara
Daarnaast hebben wij projecten in de stad, scholen waar we in de pauzes en na schooltijd actief zijn, ook nemen we deel aan de nodige cursussen. Als het mooi weer is zijn wij ook ambulant aan de Haarrijnse plassen om overlast te voorkomen, aangezien wij vaak makkelijkere ingangen hebben bij jongeren dan dat andere partijen dat hebben.
Ik hoop om de week een blog te plaatsen en dat u zult genieten van de verhalen van het jongerenwerk.
Tamara

