Het Islamitisch Cultureel Centrum Leidsche Rijn (ICCLR) komt ruim een half miljoen euro tekort voor de afbouw van de moskee in de Utrechtse wijk Leidsche Rijn.
Het bestuur hoopt met een inzamelingsactie het ontbrekende bedrag binnen te halen. In november 2014 werd de eerste paal geslagen voor het islamitisch centrum. Een jaar later is de buitenkant van het pand klaar, met aan de voorzijde een lichtgroene halve koepel. Binnen in het gebouw is het op dit moment nog een bouwplaats. Volgens bestuursvoorzitter Abdelkader el Yandouzi is de bouw tot nu toe voorspoedig verlopen. Maar zonder een bedrag van ruim een half miljoen euro kan het centrum niet worden afgebouwd.


Blijkbaar valt die bouwput wel mee aangezien er met ramadan gewoon diensten werden gedraaid
Nooi gehoord van een begroting? f door sparen…
Joost Van de Bovenkamp…
Mooie plek om vluchtelingen op te vangen als t toch niet word gebruikt
Wat een negatieve reacties hierboven zeg??
Tja whats new he…….jammer
Had je anders verwacht als het om Moslims gaat..? Laat lekker gaan joh..
Vrijheid van meningsuiting noemen wij dat in Nederland
Moskee ?????? Gaan de huizenprijzen weer naar beneden vermoedt ik, beetje jammer dat hier geen referendum over is gehouden onder de bewoners
Vrijheid van meningsuiting? Ismael mag ook zeggen wat hij wilt. Het feit dat hij commentaar heeft op iemands mening/ opmerking/ standpunt betekent niet dat hij iemands vrijheid wilt beperken.
Hij onderstreept en maakt gebruik van de vrijheid van meningsuiting door ook een reactie te plaatsen.