Wil je op de hoogte blijven van de nieuwste ontwikkelingen rondom de Dafne Schippersbrug? Volg dan de voortgang van de bouwwerkzaamheden op de website van de aannemer. De site geeft binnenkort informatie over de voortgang van de bouw aan de verbindingsbrug tussen Leidsche Rijn en Oog in Al.
De bouw van de fietsbrug lijkt aan het begin van deze maand dan echt begonnen. Er wordt gestart met de funderingswerkzaamheden voor de brug pyloon aan de kant van Oog in Al. De funderingspalen worden met een boorstelling in de grond geboord. Naar verwachting zijn de palen aan de zijde van Oog in Al na anderhalve week klaar. De boorstelling wordt dan verplaatst naar de overkant van het kanaal. Dan zal ook aan de kant van Leidsche Rijn de fundering worden gelegd.
Kun je ook niet wachten tot je over deze brug mag fietsen? Volg de ontwikkelingen en je weet als eerste wanneer je in de startblokken kunt staan met je fiets. Ook Regio Leidsche Rijn zal je regelmatig op de hoogte houden van het laatste nieuws.
Stephan Bos
Bhartie Changoe-Mahabier
Otto Brouwer Joost Speek
Anneke Klein
hehe eindelijk zien we hoe hij er uit gaat zien
Eindelijk waar om 15 jaar te laat?
Abdel Ouahed