Schoolkantine Amadeus Lyceum voorbeeld voor het Voedingscentrum

7 juli 2016 14:49  Redactie  Reageer

De schoolkantine van het Amadeus Lyceum heeft met de schoolkantine ‘Abroodje’ de Schoolkantine Schaal 2016 in de wacht gesleept. Dit succes is tot stand gekomen door een samenwerking tussen Abrona en het Amadeus Lyceum. Minstens 75% van het aanbod op de school zijn producten die in een gezond eetpatroon vaak gegeten mogen worden. Hopelijk inspireert het meer scholen in Nederland om dit te gaan doen.

Felix Maseland, coördinator bedrijfsvoering van het Amadeus Lyceum en René Daalhuisen, werkbegeleider van Abrona, namen de schaal in ontvangst. “Medewerkers van Abrona verzorgen naar tevredenheid alle catering op de school” aldus Felix Maseland,: ‘Het behalen van de schaal vind ik echt fantastisch, alle credits en lof gaan naar René en de cliënten van Abrona. Zij werken elke dag met plezier in onze schoolkantine en hebben extra hard gewerkt om dit resultaat voor elkaar te krijgen. Abrona is in de afgelopen jaren echt een onmisbaar onderdeel van onze school geworden”.Gezondheid groente en fruit

Voorbeeld voor het Voedingscentrum
De Schoolkantine Brigade van het Voedingscentrum zal het succes van het Amadeus Lyceum gaan gebruiken als voorbeeld voor andere kantines. In de communicatie van het Voedingscentrum zullen foto’s gebruikt worden van Schoolkantine ‘Abroodje.’

Eerder tekende het Amadeus Lyceum al een samenwerkingsovereenkomst met het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Utrecht en de GGD voor het project Gezonde Schoolkantine. Het doel is te komen tot een gezond en verantwoord schoolkantinebeleid, ondersteund door actieve marketing van gezonde producten, lesactiviteiten en sportactiviteiten.


Advertenties:

Nog geen reacties


Reageren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Reageren:
Naam:
Email *
Website