De vrijwilligers van Gewenst Eigen Initiatief (GEI) voeren meerdere keren per jaar een schoonmaak actie uit en in maart 2017 bestaat de organisatie vijf jaar en dat wil men gaan vieren met ook dan weer een lente opruiming die op vrijdag 24 maart 2017 gehouden zal worden. Weet jij een plek in de wijk die wel eens opgeruimd mag worden laat het dan weten door een mailtje te sturen naar [email protected]. Zet in je bericht een korte beschrijving van de plek en
een kruispunt in de buurt, zodat men het makkelijk kan vinden. De 5 locaties die het vaakst worden genoemd ‘winnen’ een originele GEI ‘lente opruim-actie’ op 24 maart.
Meehelpen
Uiteraard zijn nieuwe vrijwilligers altijd welkom om mee te helpen. Heb je interesse meld je dan aan via [email protected].


@WelzaamSandra Wat vinden jullie ervan als dit niet nodig is en iedereen zorgt dat het altijd opgeruimd is.