Altijd al archeoloog willen worden? Dit is je kans!

Voor de heropening van de ArcheoHotspot Utrecht in Museum Hoge Woerd zoeken Landschap Erfgoed Utrecht en Museum Hoge Woerd enthousiaste vrijwilligers die het bestaande team willen versterken. De ArcheoHotspot is een vrije toegankelijke ruimte voor publiek waar professionele en amateur archeologen samen aan het werk zijn. Ervaring of kennis is niet nodig, wel voorliefde voor archeologie of geschiedenis!

Samen met de aanwezige archeoloog/expert gaat de vrijwillig archeoloog in gesprek met bezoekers, helpt mee met activiteiten en ondersteunt bij het lopende onderzoek rondom archeologische vondsten (restaureren, sorteren, onderzoeken en determineren). Als vrijwilliger ben je minimaal twee dagdelen per maand beschikbaar.

Informatiebijeenkomst
21 en 23 maart 2017 vindt er voor alle nieuwe vrijwillige archeologen een introductiebijeenkomst plaats in Castellum Hoge Woerd. Aanmelden kan via Alexander van de Bunt, adviseur archeologie Landschap Erfgoed Utrecht, [email protected], 030 221 97 27.

Meer informatie over de ArcheoHotspot op www.landschaperfgoedutrecht.nl/erfgoed/archeologie/archeohotspot. De ArcheoHotspot wordt mede mogelijk gemaakt door Provincie Utrecht.

3 gedachten over “Altijd al archeoloog willen worden? Dit is je kans!”

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven