De machinist van een Intercity heeft in de nacht van maandag op dinsdag een noodstop gemaakt met zijn trein. De treinbestuurder, die vanuit Utrecht onderweg was naar Leiden Centraal, merkte net na station Vleuten dat de trein iets geraakt had.
Nadat de machinist op onderzoek was uitgegaan, bleek het om een steen te gaan. Dat meldt Officier van Dienst Jan van ProRail op Twitter. Hoe de steen op het spoor terecht is gekomen, is niet bekend. Na ongeveer 25 minuten kon de trein haar weg weer vervolgen.
Incidentbestrijders van ProRail houden reizigers en andere geรฏnteresseerden sinds afgelopen week op de hoogte via Twitter.
Machinist meldde dat hij iets geraakt heeft nabij station #Vleuten. Na onderzoek heeft hij steen aangetroffen. Tr. gaat zijn weg vervolgen
โ OvDRail_Jan (@OvDRail_Jan) June 5, 2017
Jeffrey van den Bogaard kijk dan ook uit boer!
Deze trein heb ik nog gezien vannacht toen ik skipp uitliet! Ginger Drost – van Os
Hahahah ja jaaaa๐
Ja zag zaklampen op het spoor dus was iets langer buiten! ๐
Hahahah ramptoerist!
๐๐๐๐๐ro paparazziiiiiiiiiii
Romy Hermsen jullie iets gezien / gehoord ?
Nee ik sliep als een ๐น
Door de Haagse markt. ๐