raum-sounds-opmerkelijke-opjecten

Opmerkelijke Objecten

Eindelijk lijkt RAUM Sounds zijn tenten te hebben opgeslagen bij ‘de Maakplaats’.

Op een drassig grasland nabij de locatie waar eerder Chloë Rutzerveld, Wouter Corver en Bouke Bruins, én de formaties “Orrizontale” en “Gewildgroei” hun residentie hadden, verrijzen opmerkelijke objecten.

Ze zijn bedacht om zintuigen te prikkelen en een sensatie teweeg te brengen die eerder al veel mensen versteld deed staan.
Inmiddels is kunstenaar Joris Strijbos een begrip en oogst hij alom lof met zijn installaties, waarmee hij een nieuwe kijk op kunst laat zien en horen.

Interactief, horen, zien, beleven!

Met zijn komst naar het Berlijnplein verrijkt Joris de omgeving. Zijn inbreng zal ook in RAUM een publiekstrekker worden.

Kunstenaar Leonard van Munster zal binnenkort ook zijn opwachting maken in Het Makershuis. De imposante rotspartij met vijf meter hoge fontein die hij er zal bouwen zal vanuit de verre omtrek te zien zijn en als baken de weg wijzen naar RAUM.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail naar redactie@regioleidscherijn.nl.