Fotoclub Vleuten is een vereniging van ca. 40 enthousiaste hobbyfotografen. Van 2 januari tot 2 april 2018 worden 35 foto’s over het thema Winter geëxposeerd in het Wijkservicecentrum.
In Buurtcentrum De Schakel zijn ook nog 30 foto’s van vrij werk te zien.
De exposities zijn te zien in:
Wijkservicecentrum:
Dorpsplein 1, Vleuten (geopend op ma, wo en vr van 9.00 tot 17.00 uur; di en do van 9.00 tot 20.00 uur).
Buurtcentrum De Schakel:
Schoolstraat 11 te Vleuten (dagelijks geopend van 9.00 – 23.00 uur.)
Fotoclub Vleuten
De fotoclub bestaat al meer dan 40 jaar. De leden houden zich ieder op hun eigen manier en niveau bezig met fotografie.
Veel mensen maken. Amateurfotografen proberen van mooie vakantiefoto’s, landschapsfoto’s, portretten van dierbaren of huisdieren nét iets meer van te maken of een originele draai aan te geven. De fotoclub stimuleert inhoudelijke verdieping en vergroting van technische vaardigheden o.a. door uitwisseling met andere fotoclubs, clubtochten naar een interessante locatie, deelname aan fotowedstrijden, geven van cursussen, uitnodigen van sprekers, houden van werkbijeenkomsten en heel belangrijk: bespreken van elkaars werk.
Het resultaat hiervan blijft dan ook niet uit. Komende maanden laat de club werk zien op twee locaties in Vleuten, die op steenworp afstand van elkaar liggen. De toegang is openbaar en gratis en er is koffie/thee verkrijgbaar.
Informatie
Website: www.fotoclubvleuten.nl
FacebooK: www.facebook.com/fotoclubvleuten

