ajax_talentendagen
 

UVV Talentendag op woensdag 4 april

3 april 2018 06:15  Redactie  2 reacties

De opleiding van UVV is zich in rap tempo aan het ontwikkelen. Dit is wel gebleken uit de promotie tot Partnerclub+ binnen het samenwerkingsverband met Ajax, de certificering tot lokale jeugdopleiding bij de KNVB en het uitgestippelde, driejarige traject tot regionale jeugdopleiding. Daarnaast hebben dit jaar wederom een aantal jeugdspelers van UVV de stap naar een BVO kunnen maken.

Om ook het komende jaar stappen te kunnen maken en onze jeugdopleiding naar een nog hoger plan te tillen, zijn wij op zoek naar talentvolle spelers voor onze selectieteams. De teams van UVV staan bekend om hun aanvallende en frivole spelopvattingen waar het spelplezier van af spat.

Om talentvolle spelers de kans te bieden onderdeel te worden van onze jeugdopleiding organiseert UVV, in samenwerking met samenwerkingspartner Ajax, de eerste editie van de UVV Talentendag op woensdag 4 april.

Lijkt het jou leuk om aan deze talentendag deel te nemen, schrijf je dan in via de website of stuur een mail naar het Technisch Hart van UVV . Vermeld in de mail dan de volgende gegevens: Naam, Geboortedatum, Woonplaats, Huidige club & team, Voorkeurspositie en Links- of rechtsbenig.

U ontvangt daarop een mail met de bevestiging van de inschrijving en met nadere informatie over de talentendag.

Programma
16:00 uur – 17:00 uur: Geboortejaar 2008 & 2009 (nieuwe JO11 & JO10)
17:15 uur – 18:15 uur: Geboortejaar 2006 & 2007 (nieuwe JO12 & JO13)
18:30 uur – 19:30 uur: Geboortejaar 2004 & 2005 (nieuwe JO14 & JO15)
19:45 uur – 20:45 uur: Geboortejaar 2003 en eerder (JO17 & JO19)

De UVV Talentendag wordt geleid door de selectietrainers van UVV. Daarnaast zullen er scouts van Ajax aanwezig zijn om de aanwezige talenten te bekijken.

Deelnemers van de UVV Talentendag zijn verplicht hun deelname bij hun huidige vereniging/trainer te melden.

Lees ook:
– Ajax Talentendagen ook bij ons in de buurt

NIEUWSBRIEF

Wekelijks het nieuws en/of de uitagenda mail ontvangen? Geef dan hieronder je e-mailadres op.

Advertenties:

NIEUWSBRIEF

Wekelijks het nieuws en/of de uitagenda mail ontvangen? Geef dan hieronder je e-mailadres op.

2 reacties


Reageren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Reageren:
Naam:
Email *
Website