Dit jaar nog zullen circa zeshonderd koopwoningen in de verkoop gaan en zal aan circa honderd huurders een woning worden toegekend in het plan βHaarrijnβ.
βHaarrijnβ profileert zichzelf als een landelijke, waterrijke en gevarieerde woonwijk. Een plek waar je in een prettige nieuwbouwwoning of appartement kunt wonen met een prachtige waterpartij en strand letterlijk naast de deur… Het aangrenzende MΓ‘ximapark biedt veel vertier op het gebied van recreatie en sport. RecreΓ«ren en zwemmen kan dus dichtbij huis.
In het nabijgelegen Vleuten zijn de toekomstige bewoners van alle gemakken voorzien voor wat betreft winkels en overige voorzieningen.
Niet alleen huizen zullen er verrijzen aan het water. Ook zal er een basisschool en kinderopvang worden gebouwd.
De bebouwing zal onder meer bestaan uit enkele compacte appartementengebouwen die maximaal vier etages hoog zullen worden en dus een riant uitzicht zullen bieden over de Haarrijnse Plas. Ruim bemeten kavels zullen worden bebouwd met riante twee onder een kap woningen die de wijk allure en aanzien moeten geven. Mede door de ruime tuinen rondom de woningen zal er naar verwachting voldoende βgroenβ in de wijk komen. Er zullen ook kavels te koop komen die naar eigen inzicht kunnen worden bebouwd. Nagenoeg vanuit alle woningen zal er uitzicht op het water van de Haarrijnse Plas zijn.
Tussen de wijk en Rijksweg A2 komt nog een bedrijventerrein dat circa twaalf hectare (1 hectare is ongeveer 2 voetbalvelden β¦ ) zal beslaan. Vanzelfsprekend zal op dit bedrijventerrein worden voorzien in voldoende geluidwerende toepassingen om het woongenot van de βHaarrijnβ bewoners niet te dwarsbomen.
βHaarrijnβ ligt in het uiterste noordwesten van Leidsche Rijn, evenwijdig aan Rijksweg A2. Het grenst aan het landelijk gebied van Haarzuilens. βHaarrijnβ heeft een directe aansluiting op de A2 en de Zuilense Ring. Via de Maarssenseweg is Vleuten ook met de fiets heel goed en snel te bereiken.


Mijn dochter van 6 zei gisteren: βalle mooie groen gaat weg mamaβ, ik ben bang dat ze gelijk heeft……
Ja het is echt jammer van alle mooie natuur die we in de buurt hebben π’
Mijn zoon, ook 6, zei laatst ook zoiets. “Ze verpesten de natuur, mama. Ze bouwen ons land helemaal vol.”
Mijn dochter van 6 zei gisteren: βalle mooie groen gaat weg mamaβ, ik ben bang dat ze gelijk heeft……
Karen van den Ham-Jongerius
Sylvia Ks
Niek Morselt
Kunnen we nog bezwaar indienen?
Najmiya Aimal
Stephan Donna Shanti Daani
Kim Huyser
Belachelijk.
Wahahah alles kan alles mag waar gaat het heen zo met het bouwen en eerst maar probeeren en als er niemand wat doet of zegt gaat het gewoon door en zo is het ook met de park maximapark ook zo er word vol op gebouwt daar ook als er maar geld komt de konijnen loopen door de straaten dat er maar weinig groen hier maar goed wie ben ik om er wat van te zegen
Er is een groot te kort aan woningen dus ze zullen wel moeten.
Tekort aan betaalbare (huur/koop)woningen! Daar moeten ze wat aan doen!!!
Tja Links nederland laat iedereen maar hier blijven en bouwt voor zichzelf dure huizen. jan de arbeider heeft niks want komt er een huis vrij in de huur sector is deze voor een status houder. Misschien kunnen ze die 2 plassen nog dempen, daar heeft niemand iets aan en kunnen ze daar sociale huurwoningen bouwen die NIET beschikbaar komen voor status houders
Overal dure huizen neerzetten bah alles draaid om het geldπ
Eens
Eens!
ja ze denken echt dat iedereen hoog opgeleid is en β¬3000 netto per persoon verdiend. Helaas ik krijg het bruto niet eens
Stefan Megaly
Ik ben tegen, zo jammer dit. πΏ
Yusuf YaΕa
Monique Prins
Monique de Graaf-Korenhof
Ruud Schravesande
John
Erika Peters
Colin van Rooijen
Samantha Overhorst miss iets voor jullie?
Graag π maar er zit momenteel een groot gat tussen onze wensen en de huidige verkoopprijzen. Dus blijven lekker zitten waar we zitten π€
Wees blij DAT je een huis heb, starters in de markt lukt dat al niet meer
Marcel van den Berg Marijke Markovic
Savannah ZidanoΔlu-Spee mischien gelijk voor inschrijven ook π
Ellenni Koot-Georgiadis tuin grenzende aan het water π
Jammer dat je met dat water niks kan, varen mag niet en vis zit er niet. Gewoon dempen die plas
Alexandra Kyriakopoulos
Liever niet… Hoe zit met het natuur van de vogels die daar zitten…. Belachelijk gewoon…. Bij ons achter was een weiland nu komen er ongeveer 500 huizen plus een basisschool… Zo jammer dit… Woon hier al 16 jaar…
Klopt zo zonde….
Vleuten en maarssen lopen straks in elkaar over
Dus straks geen uitzicht meer op groen/water maar op huizen?? Dan wordt de haarrijnse plas minder aantrekkelijk om naartoe te gaan……ga lekker ergens anders bouwen. Maak een leuke woonwijk op de leegstaande bedrijven terreinen!
Die plas is toch al niks, gewoon vol bouwen, kan die balletent die daar zit met zijn overlast ook gelijk weg.
Remco van Vliet ik vind die plas heerlijk en key West ook ……..
En weer een bedrijven terrein???? Bij strijkviertel staat de helft leeg en op lage weide ook!
lage Weide moet gewoon vol kom met windmolens en een zonnepanelen park, kan mooi geΓ―ntegreerd worden bij de pegus centrale.
Niemand zit daar op te wachten!! Laat het gewoon een mooi recreatiegebied blijven!!! Maar er zal wel weer geld geroken worden, bah!
Niemand zit daar op te wachten, laat het gewoon een mooi recreatiegebied blijven met veel groen! Tijd voor actie misschien?
Dat strand geeft ook alleen maar overlast en de enige recreatie die er is het karper vissen word kapot gemaakt. T.o. de jaguar dealer kan mooi een extra blok huizen in de huur sector komen.
Jimmy van der Hooft & McLennon Pieternelle
Anouk van Mansom.. woning, basisschoolπ
Twee in één!!
Wat een onzin reacties allemaal. Zeiden jullie dit ook toen leidsche rijn werd gebouwd dat was ook een hele grote natuurgebied maar toch even een huisje gekocht hè.
Michelle Overwater-Mol
Actie!!
Helpt niet al 10 jaar geleden gepland…
Daar gaat onze PRACHTIGE Wandel plek Bianca Lagarde π
Leuk, maar dan ziet de hele mooie foto die jullie nu geplaatst hebben er straks stukken minder mooi uit.
Elsa dat is vet!
Zeker! Lijkt me wel super mooi!
Misschien beter “the wall” plat en daar een riante wijk opbouwen. Dat ding is echt geroepen om afgebroken te worden (mislukt project) en een mooi bouwplan van te maken ipv het prachtige natuur een “beton-look”geven. Eeuwig zonde!!!
Dat vind ik nou ook!! En het hoeft niet eens plat gegooid te worden. Er kunnen gerust appartementen van gemaakt worden. Ik vind het een goed idee, Debby
Arnold Jansen van Doorn
Kimberly De Roode
Eveline van den Brink geen zandvlakte meer dus voor bell
Marloek van Rijn
Ruud Van der Schaft
Penny Gennissen
Paul De Rooij
Dominique Lievens
Is huur ….
En 600 koopwoningen
Roy Kooijman Oja haha maar vrij ?
Geen idee, ff in de gaten houden dusπ
Ronny Changoe
Pieter van den Bosch
Eeuwig zonde !
Kimberly.. het gaat gebeuren!
Reffles Ferdinand van Milt
Carmen Koeleman goals als ik hier ga wonen
En een basisschool hoe fijn voor je
Jord De Kruijf
Weg stukje rust en natuur vlakbij de stad.. eeuwig zonde!
Karsten Posthuma
Bedankt Utrecht! π‘πͺ
Lianne van der Poel Mathieu van Heijs Mitchel Everse
Michael Riethorst
Echt zonder van het mooie natuur. Het is een mooie plek waar ik graag kom met de kinderen. Ze moeten overal weer gaan volbouwenπ alles word betaald. Straks kunnen we niet eens meer adem halen zonder te betalen.
Brian Vreugdenhil
Niks is beter dan waar wij nu zitten….
Gezellig wonen naast de a2 ππππππππ
Mooi wel hoe ze jaren geleden huizen verkochten met als pluspunt dat het zo mooi groen en rustig ligt, om vervolgens alles vol te bouwen.
wat een trieste bedoeling. Best fake
Helemaal mee eens
Ron Vlug
Sabbie, misschien iets voor jou?
Ja cool, maar ik kan nergens een prijsindicatie verzinnen. Ik zal het vast en zeker wéér niet kunnen betalen. #regioleidscherijn, wanneer worden de (net niet)modaal mensen tegemoet gezien?
Mark Arts
Guido
en weer zijn ze alleen voor links hoog opgeleid nederland beschikbaar, jan de arbeider kan nergens meer wonen
Sander Rietdijk iemand van voetbal vroeg jou toch nog om leuke wijken in LR. Aan het water wonen lijkt me wel nice π
Alexander Kroon iets voor jullie misschien
Marc, geen idee of het wat is..wie weet?
Marc de Wilde
Ik denk dat Marc naar Lubach heeft geluisterdπ
Idd
Heel leidscherijn was natuur zowat. Maar we wonen er wel.
Begrijp ik nu goed dat er een extra oprit komt voor de A2 vanuit deze wijk?
Zeker eeuwig zonde Yvonne Van Kleinwee-Pot
Gracia
Sabine
Je hebt gelijk Els Alex