Het nieuwe spoor tussen Leidsche Rijn en de Daalsetunnel wordt dit weekend gereed gemaakt. Eerder schreven wij al over de plannen van de nieuwe spoorbrug, maar nu wordt het spoor daadwerkelijk gereed gemaakt. Als alles volgens plan verloopt, rijden treinen hierna zonder problemen over de nieuwe spoorbrug.
De volgende brug die wordt aangepakt is de Vleutensebrug: hij wordt opgehoogd en siller gemaakt. De aannemer werkt het gehele weekend dag en nacht door. Omwonenden zullen hinder ervaren in de vorm van geluid, trillingen, licht (van bouwlampen) en het bouwverkeer.
Tijdens de werkzaamheden kunnen er geen treinen rijden tussen Utrecht en Leidsche Rijn. De NS zet bussen in.
Cassandra heb ik dat!
Kom je hierheen gaan we samen vanuit maarssen
Denk het ook!
Gert Sok
Juri Muilwijk
Oei, moet voor eerst in maanden maandag weer met de trein!
Gelijk over de nieuwe brug 😎
Thierry Angela jullie gaan vanavond toch met de trein???
Maarssen – Amsterdam 😁😁
ohhh beter dan
We zijn er nog niet….. kan zo maar gebeuren dat we de trein missen hoor haha
dat verbaasd me ook niet….😂
Michelle Van De GriendGriend !
Desmond van Essen
Carolien
Ja Patrick kan je lachen als ik dit zeg tegen je… maar is echt serieus nieuws dit… 😘
Beetje misleidende kop. Want treinverkeer rijd niet tussen Utrecht en Woerden. Dat is drie stations (waarvan 2 in Utrecht) meer!
Saloua Maya-Nora