De woensdagmiddag aangehouden agressieve scooterbestuurder is weer op vrije voeten. Ook de drie anderen die in opstand kwamen en aangehouden werden, zijn weer op vrije voeten.
Het viertal is, na te zijn overgebracht naar het politiebureau, dezelfde avond met een proces verbaal naar huis gestuurd.聽Het gaat om personen in de leeftijd van 17 tot 20 jaar afkomstig uit De Meern en Utrecht.
De scooteraar zou al een tijdje voor overlast in de wijk hebben gezorgd. Bovendien staat het viertal al bij de politie bekend als overlastplegers.
Om de overlast veroorzakende man aan te houden besloot de politie die woensdag de omgeving rond de Trichterberg af te zetten. Uiteindelijk lukte het de politie om de agressieve scooterbestuurder op de Ubachsberg aan te houden.
Bron: AD
Lees ook:
– Meerdere aanhoudingen met verzet in Veldhuizen


Zo jammer dit….
Kevin Goes ben je weer bezig schat?馃槈
馃槀
Nou , tjonge, dat zal ze leren. Denk dat ze nu nooit meer anderen zullen bedreigen en lastig vallen. Dweilen met de kraan open. Helaas zijn onze politici de enigen die het ‘niet door’ hebben.
Hou die jongens van je is in bedwang Paul Mulder!
Het was Anne Ruth L贸pez 馃槀
Paul Mulder Hahahahaha die Anne, kleine terrorist.
Een aai over de bol dus….
Langer bezig met aanhouden dan dat ze binnen zitten….
Gewoon ff taakstrafje maar dan het schoonmaken van het kamp van onze of militairen in Mali
Jolanda Herfkens
Dewi Lancee Lisa Tsatsos ghetto buurt 馃構馃槅馃槄