Weerbericht voor het weekend van 4/5 augustus: Wolken, zon en minder heet

Gisteren werd het nog tropisch warm in onze regio met 31 graden op de thermometer. Dit weekend zullen we enkele graden moeten inleveren, maar vooral veel mensen zal het beter vertoeven zijn.

Vandaag hebben we te maken met flinke zonnige perioden. In de middag hebben we tijdelijk te maken met meer wolken.Het wordt maximaal een graad of 28, daarbij staat er een zwakke tot matige noordenwind. Vanavond is het nog helder, maar in de nacht neemt de bewolking geleidelijk toe. Het koelt af naar 17 graden, daarbij staat er een zwakke noordenwind.

Zondag starten we mogelijk met grijs weer, maar in de middag schijnt de zon weer en wordt het maximaal 25/26 graden, daarbij staat er een zwakke tot matige noordenwind.

Na het weekend volgen er weer een paar dagen met 30 graden of iets meer, daarbij schijnt de zon ook flink.

Met vriendelijke groet,

Jeroen Jansen

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail naar redactie@regioleidscherijn.nl.