Van 2 tot en met 4 november werd de negende editie van het Streekbierfestival gehouden. Het festival heeft een uniek festvalterrein, namelijk de historische binnenstad van Utrecht.
Op vrijdag 21 december 2018 na een succesvolle eerste editie de tweede editie van het Stomend Bierfestival Spoorwegmuseum plaats. Het Spoorwegmuseum wordt tijdens de kerstvakantie omgetoverd naar prachtige winterse sferen. Er is een echte ijsbaan, een antieke carrousel en live jazzmuziek. Tickets zijn nu al te koop vanaf 24,50 euro (Early-Bird ticket) via www.ticketkantoor.nl/shop/spoorwegmuseum.
Bron: Weekkrant De Brug
Is al geweest hoor Regio Leidsche Rijn.. “Van 2 tot en met 4 november wordt de negende editie van het Streekbierfestival gehouden”
Oeps, het ging wat daarna kwam. Het Stomend Bierfestival in het Spoorwegmuseum. tekst is aangepast. 😉
Het bier is al op! 🍻