trainingsclinic-gewonnen-van-Ephrahim-Jerry

Oranjespeler Ephrahim Jerry geeft handbalclinic aan de meiden van de E2

Droom gaat in vervulling voor de meiden van de E2

Een handbaldroom ging afgelopen zaterdag in vervulling. De meiden van de E2 van HV Leidsche Rijn hadden een trainingsclinic gewonnen van Ephrahim Jerry.Β Ze gingen er met deze prijs vandoor omdat ze in oktober tijdens een kwalificatiewedstrijd van Nederland tegen Estland aanwezig waren en een aanmoedigingsfoto hebben ingestuurd.

aanmoedigingsfoto_HV-Leidsche-Rijn_E2_team
De aanmoedigingsfoto

Ami, Dominique, Femke, Lynn, Nikki, Nina, RomΓ©e en een aantal gastspelers werden afgelopen zaterdag getraind door deze kanjer van het Nederlands Herenteam.

En leuk dat het was! Naast de training werden er ook de nodige foto’s gemaakt en handtekeningen gescoord. Al met al hebben de meiden en jongens een hele leuke training meegemaakt en het geleerde kunnen ze nu in de competitie in de praktijk brengen.

HV-Leidsche-Rijn_E2_team
E2 team van HV Leidsche Rijn

3 gedachten over “Oranjespeler Ephrahim Jerry geeft handbalclinic aan de meiden van de E2”

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail naar redactie@regioleidscherijn.nl.