bellen_telefoon_foto_rawpixel

Binnenkort een overlasttelefoonnummer voor het Máximapark?

In 2016 werd een dergelijk nummer al in het leven geroepen om de overlast op de Amsterdamsestraatweg te verminderen. Het bleek een groot success.

Gemeente Utrecht heeft laat weten om mogelijk ook een overlasttelefoon in te zetten om de overlast in en rondom het Máximapark te verminderen. In de door de gemeente verstuurde brief laat de gemeente weten in overleg te zijn met de beheergroep van het park. De bedoeling is dat er een proef komt voor een jaar.

Het nummer zal niet voor iedereen beschikbaar zijn. De bedoeling is dat een select groepje bewoners en parkvrijwilligers over het nummer gaan beschikken. Bij een melding zullen dan twee medewerkers polshoogte gaan nemen. Deze medewerkers krijgen de beschikking over een zogenoemde Gemeentelijk Overlast Auto (GOA).

De afgelopen tijd waren er  veel brandjes en werd er een container van de Vlinderhof opengebroken en beklad. Ook kunstwerken, zoals het Wood Chapel, zijn al meerder malen vernield.

3 gedachten over “Binnenkort een overlasttelefoonnummer voor het Máximapark?”

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail naar redactie@regioleidscherijn.nl.