Het Openbaar Ministerie Midden-Nederland heeft vandaag laten weten dat één van de drie jongens die verdacht worden van meerdere berovingen in Leidsche Rijn en Vleuten-De Meern is geseponeerd. Volgens het Openbaar Ministerie zou er onvoldoende bewijs is tegen de 13-jarige jongen.
De overige twee verdachten van 14 en 16 jaar oud zijn gedagvaard voor een zitting van de kinderrechter op 7 mei 2019.
Een week geleden werd het drietal van hun bed gelicht. Meerdere scholieren zijn het slachtoffer geworden van berovingen op voornamelijk scholieren. De berovingen gingen gepaard met bedreigingen en geweld.
De politie roept slachtoffers op om alsnog aangifte te doen indien ze dat nog niet gedaan hebben. VOlgens RTV Utrecht zouden er in totaal vier slachtoffers hebben aangifte hebben gedaan.
Lees ook:
– Scholieren in Vleuterweide en Leidsche Rijn slachtoffer van berovingen