azotod_muziekpodium_de_meern

Azotod maakt overstap naar digitaal betalen

Muziekpodium Azotod zet de stap naar digitaal betalen. Vanaf komend weekend kunnen bezoekers er niet meer betalen met contant geld, enkel met PIN en al gekochte consumptiemunten. Door een nieuw kassasysteem achter de bar, wordt het werken met munten uiteindelijk overbodig. Voorlopig blijven al gekochte munten uiteraard nog een geldig betaalmiddel in Azotod.

Bestuurslid Wil Verhoeven vertelt: “De belangrijkste reden voor Azotod om over te gaan naar digitaal betalen is de veiligheid van onze vrijwilligers en bezoekers. Als je op drukke avonden werkt met kassa’s bij de entree en muntenverkoop, dan moeten onze vrijwilligers regelmatig grote sommen contant geld afromen. Dit geld moet vervolgens afgestort worden bij de bank. Dat willen we niet meer. Daarnaast zetten we een mooie stap in onze ontwikkeling. Het systeem maakt het werk voor onze vrijwilligers makkelijker. Ook de administratie achteraf wordt eenvoudiger.”

Na een rondgang langs verschillende mogelijkheden koos het bestuur van Azotod voor het kassasysteem Twelve. Een systeem dat veel wordt gebruikt bij vrijwilligersorganisaties. Vanaf komend weekend kunnen bezoekers hun bestelling dus direct aan de bar afrekenen en hoeven zij niet eerst consumptiemunten te kopen.

Verhoeven: “Uiteindelijk zullen we helemaal overgaan naar Pinbetalingen, maar we geven onze bezoekers natuurlijk ruim de mogelijkheid eerst hun ‘oude’ munten op te maken. Dus geen zorgen als je nog Azotod consumptiemunten thuis in een la hebt liggen. Je kunt hier voorlopig gewoon nog je drankjes mee betalen.”

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail naar redactie@regioleidscherijn.nl.