Drugslab-ontdekt-in-Harmelen_foto_112mediautrecht

57-jarige man aangehouden voor drugslab en hennepkwekerijen in Harmelen

De politie heeft, naar aanleiding van anonieme meldingen, dinsdag 2 juli onderzoek gedaan op een terrein met diverse loodsen aan de Heldamweg in Harmelen. Daar trof men een drugslab en twee hennepkwekerijen aan. Een 57-jarige man uit de gemeente Woerden is aangehouden.

Het onderzoeksteam trof ook 24 vaten aan met chemicaliƫn die gebruikt worden voor het vervaardigen van drugs. De 24 vaten chemicaliƫn zijn afgevoerd en worden vernietigd door gespecialiseerd bedrijf.

Het drugslab was compleet ingericht en is inmiddels ontmanteld. Er werd geen drugs aangetroffen.

Hennepkwekerijen

In een van de twee aangetroffen kwekerijen werd daadwerkelijk wiet gekweekt. In totaal tref men 460aan. Ook de kwekerijen zijn ontmanteld.

Het onderzoek is nog in volle gang en de politie sluit niet uit dat er meerdere aanhoudingen zullen volgen.

Video:

Lees ook:
Video: Drugslab ontdekt in Harmelen. Politie doet onderzoek

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail naar redactie@regioleidscherijn.nl.