Tennisvereniging P.V.D.V. en LRT heeft een nieuwe samenwerkingsovereenkomst

Tennisvereniging P.V.D.V. en LRT heeft een nieuwe samenwerkingsovereenkomst

Tennisvereniging P.V.D.V. Plezierig Vermaak Door Vriendschap heeft een nieuwe samenwerkingsovereenkomst afgesloten met tennisschool Leidsche Rijn Tennis voor voorlopig 5 extra jaar. De samenwerking tussen P.V.D.V. en LRT bevalt goed voor zowel jeugd als senioren, dat de vereniging heel graag op dezelfde voet doorgaat als afgelopen jaren.

Petra Jungjohann, voorzitter van P.V.D.V. : “De contacten met LRT zijn uitstekend en in onderling overleg bieden we het beste voor onze leden. LRT heeft een heel team met verschillende trainers voor jeugd, beginners en meer gevorderde spelers zodat het niveau en benadering van de trainers altijd aansluit bij wat onze leden willen. Vandaar dat we vol vertrouwen voor 5 extra jaren bijgetekend hebben”.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail naar redactie@regioleidscherijn.nl.