dronken_blazen_ademanalyse_ugl_foto_politievdm

Dronken bestuurder zonder geldig rijbewijs knalt na wilde rit tegen schutting in Vleuten

De politie heeft vannacht een bestuurder aangehouden in Vleuten. Hij kwam bij de politie in beeld vanwege zijn opvallende rijgedrag op de Europaweg in Vleuten.

Met verhoogde snelheid reed hij een woonwijk in waarbij het de agenten opviel dat hij tot twee keer toe een stoeprand wist te raken. Vervolgens reed hij een parkeerplaats op waar hij vervolgens tegen een schutting van een aangrenzende woning aan reed.

De bestuurder werd door de agenten herkend en die wisten zich te herinneren dat hij niet in het bezit was van een geldig rijbewijs. Na een alcoholtest bleek de bestuurder ook nog eens onder invloed van alcohol te zijn. Op het ademanalyse apparaat blies hij 225UGL.

De man is aangehouden en er is een verbaal opgemaakt voor het rijden onder invloed en rijden zonder geldig rijbewijs.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Heb je een tip of opmerking? Stuur ons je nieuws of foto via WhatsApp of mail naar redactie@regioleidscherijn.nl.