Het weer voor maandag 20 oktober: Wisselvallig

De laatste decade van oktober zal wisselvallig verlopen. Vanochtend in alle vroegte is de eerste regen naar het noordoosten geschoven, daarachter een paar opklaringen, later op de middag opnieuw enkele buien, de buien pakken verspreid over de regio stevig uit. Het wordt 16 graden, daarbij staat er een matige zuidenwind. Vanavond en vannacht enkele buien, later perioden met regen. Het koelt niet verder af dan 13 graden.

Dinsdag bewolkt en regenachtig weer. In de middag af en toe zon, maar ook een paar buien en het wordt maximaal 15 graden. De zuidwestenwind is matig.

Woensdag bevinden we ons tussen twee storingen in, daarbij zal de zon geregeld schijnen. Het wordt maximaal 15 graden, daarbij staat er een matige zuidwestenwind.

Donderdag wordt naar waarschijnlijk een onstuimige dag met veel wind en flink wat buien, daarbij ook onweer en zware windstoten mogelijk. Misschien wel meer. Het wordt 14 graden.

Vrijdag regenachtig en veel wind. Het wordt dan hooguit 11 graden.

Met vriendelijke groet,

Jeroen Jansen

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven