- Dit evenement is voorbij.
Evenement Navigatie

Cursus ‘Sporen’ (7+)
8 april 2016 @ 15:30 - 17:00
One event on 15 april 2016 at 15:30
One event on 22 april 2016 at 15:30
One event on 13 mei 2016 at 15:30
One event on 20 mei 2016 at 15:30
Op vrijdag 8 april 2016 start beeldend kunstenaar Heike Wähner met de cursus ‘Sporen’ op Brede School Het Zand.
Is het een dode Romein, een broodkruimel van Kleinduimpje, een lekkende autoband of een kapotte gevallen ster? Nee joh, het is gewoon je pakje drinken van gisteren. Want je weet, iedereen laat sporen na. Ook jij. Maar welke coole sporen wil jij achter laten in de toekomst? Ben je niet bang voor vieze handen, durf jij onder iedere steen te kijken en je eigen sporen te bouwen en te ontwerpen, schrijf je dan nu meteen in voor deze spannende cursus.
In de verschillende lessen gaan deelnemers onder andere op ontdekkingstocht en tekenen ze met spullen/sporen die ze buiten vinden. Aan de hand van zelfgemaakte foto’s (buiten en binnen) worden met verschillende materialen ‘Landart-objecten’ gemaakt. Er wordt niet naar één eindproduct toegewerkt, iedere les wordt weer verschillend.
De lessen wordt gegeven door Heike Wähner, beeldend kunstenaar en zijn geschikt voor nieuwsgierige en stoere meisjes en jongens van 7 jaar en ouder. Meer informatie over Heike is te vinden en op www.heikewahner.nl.