« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Kinderboekenfeest Het Zand

2 oktober 2024 Gehele dag

Scoor eigenwijze kinderboeken of maak een eigenwijs portret bij het Kinderboekenfeest op woensdag 2 oktober vanaf 12.30 uur bij Brede School Het Zand. Met mooie tweede-hands kinderboeken en vele activiteiten in het kader van het thema ‘Lekker Eigenwijs van de landelijke Kinderboekenweek.

Ga lekker eigenwijs op onderzoek uit bij het Universiteitsmuseum of doe de Eigenwijze Boekspeurtocht van de bibliotheek. Maak een button met een eigenwijze leus of versier een mok lekker eigenwijs. Doe mee met de Kliederletters bij de Kliedertafels en knutsel een boekenkaft voor je favoriete boek.
Natuurlijk kun je ook volop grasduinen tussen de tweede-hands kinderboeken of voor heerlijke hapjes en limonade langs bij de etenskraam. Dit alles en meer. Wees welkom en voel je thuis!

Entree is gratis. Activiteiten, 2e-handsboeken, eten en drinken zijn vanaf 0,50 cent (1 strip) te verkrijgen. Strippenkaarten zijn op de dag zelf te koop in eenheden van 2 en 4 euro. Betaal met de QR-code of met gepast contant geld. De opbrengst is voor de schoolbibliotheken.
Adres: obs het Zand, Pauwoogvlinder 20, ingang aan kant Park Groot Zandveld.
Voor alle eigenwijze kinderen, ouders en wijkbewoners uit Leidsche Rijn!

Georganiseerd door Brede School Het Zand, vrijwilligers, ouders en team obs het Zand, Montessorischool Arcade, DOCK, Cultuur19, gro-up, Fantaziehuis en (wijk-)partners. 
Een financiële bijdrage uit het initiatievenfonds van de Gemeente Utrecht is aangevraagd.
Meer informatie is te vinden op de site van de Brede School.

Foto: Frank Peek

Pauwoogvlinder 20, Utrecht