Speciale editie van het Wilde Stadscafé
25 februari @ 19:00 – 22:00

Het debat is gericht op de voor de stadsnatuur belangrijke verkiezingsthema’s en biedt politieke partijen een podium om hun standpunten en visie op stadsnatuur toe te lichten. Het doel van het debat is om voor de kiezer genoeg inzicht te bieden om een geïnformeerde en gewogen stem uit te brengen waar het gaat om de natuur in de gemeente Utrecht.
Tijdens de avond delen we het debat op in vier thema’s, zodat elke partij ruim de tijd heeft om de standpunten en posities toe te lichten voor de aanwezigen. De samenstelling van de kandidaten is op basis van de vorige verkiezingsuitslag. Alle gemeentelijke partijen die 2 of meer zetels behaalden zijn uitgenodigd voor dit debat en hebben bevestigd aanwezig te zijn. Wij beogen tot een goed inhoudelijk debat te komen door het te beperken tot een maximum van 8 partijen. Uiteraard is er ook ruimte voor inbreng vanuit de zaal.
Programma
19:00 inloop
19:30 start debat
21:30 einde debat
22:00 einde borrel
Moderator: Elisabeth van den Hoogen (debatdame.nl)
Locatie: Neude Bibliotheek, Theaterzaal
Meemaken? Deze speciale editie van het Wilde Stadscafé is op woensdag 25 februari om 19:00 uur in Bibliotheek Utrecht. Meld je aan via de site van de bibliotheek:
https://bibliotheekutrecht.op-shop.nl/ingang/doorenvoorutrechters/7325/het-wilde-stadscaf-hoe-de-natuur-verdween-uit-utrecht/20-01-2026
Let op, de 3e dinsdag van februari is er dus géén regulier Wilde Stadscafé.
Het Wilde Stadscafé wordt georganiseerd door Utrecht Natuurlijk, Milieucentrum Utrecht, GroenmoetjeDoen! en Milieudefensie Utrecht in samenwerking met Bibliotheek Utrecht. Meer informatie via www.utrechtnatuurlijk.nl/hetwildestadscafe


