- Dit evenement is voorbij.
Voorstelling ISOTOPIA tijdens nieuwe serie CampusSessies
29 maart 2025 Gehele dag
Op zaterdag 29 maart (20:00) brengt Cultuur19 een unieke voorstelling naar de CultuurCampus voor de nieuwe serie CampusSessies. ISOTOPIA is een voorstelling van de Rotterdamse spoken word artiest Jayclyne over zijn ervaringen in isolatie tijdens detentie.
CampusSessies
In deze nieuwe reeks brengt Cultuur19 bijzondere voorstellingen naar de wijk rondom maatschappelijke thema’s. Voor de CampusSessies zoekt Cultuur19 de raakvlakken van kunst op met bijvoorbeeld zorg, welzijn en toegankelijkheid. Het kan hier gaan om beginnende makers of autodidacten.
Artiesten en makers van de CampusSessie komen uit het netwerk van Cultuur19 of een van de negen andere wijktheaters uit de vier groten steden, die verenigd zijn in De Participatie Federatie.
Lees hier het gehele persbericht

